Ворохтянський бланш (1л)

Ворохтянський бланш (1л)

Об’єм:
Наявність: 14
70 грн
-+

Задайте питання по цьому товару

Склад: вода джерельна, солод ячмінний Пілзнер, солод ячмінний Мюнхенський, пшенична крупа твердих порід, пластівці ячмінні, цедра апельсина, коріандр, хміль Cascade, дріжжі пивоваренні

Маса сухих речовин у початковому суслі ~11.6%
Вміст спирту ~3,8%
Гіркота: 15.4 IBU

Пиво бланш (у перекладі з французької – «біле») – бельгійський ель, пиво верхового бродіння, виготовлене з додаванням пшениці. Інша назва стилю - "вітбір (witbier)". Пиво виглядає каламутним, а при охолодженні набуває білувато-молочного кольору.

Від інших пшеничних елей бланш відрізняється насамперед наявністю у складі ароматних добавок, зокрема коріандру та апельсинової цедри. Міцність варіюється від 4.5% до 5.5%. При бутилюванні зберігається дріжджовий осад, відбувається вторинна ферментація та напій виходить відчутно газованим.

Бланш - легке пиво, що добре освіжає в спеку і не дуже п'яне. При подачі додатково охолоджують до 3-6 °C. «Біле пиво» ​​п'ють за обідом, напій чудово поєднується з будь-якими салатами, рибою, морепродуктами, сиром, яйцями, шинкою. Не варто подавати до вітбіру цитруси та страви на їх основі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
HomeCraft © 2024